הירקות והפירות המובחרים של משק מלר – במשלוח עד הבית!

מעוניינים במשלוחי פירות, ירקות ומוצרי מזון נוספים אליכם הביתה? מתבלבלים מהמבחר ומתלבטים באיזה שירות לבחור? ההיצע אומנם רחב, אבל יש כאלה שבולטים בשטח במיוחד. הכירו את משק מלר – האתר שמאפשר לכם להזמין ירקות ופירות מובחרים בנוחות ובמהירות. במדריך זה נסקור בקצרה את המשק הישראלי ואת האתר הידידותי במיוחד שלו. בואו נתחיל.

מצפון ים המלח היישר אליכם

במושב נעמ"ה – ראשי תיבות של "נוער עברי מיישב הבקעה – שבצפון ים המלח ממוקם משק מלר הוותיק. העסק הוקם לפני כ-40 שנה וכבר אז התמחה בגידול עשבי תיבול טריים. כיום האתר של משק מלר מציע מבחר מוצרי מזון להזמנה מהירה ונוחה היישר אליכם. מדובר במוצרים בסיסיים כגון ירקות ופירות העונה, אבל גם במוצרים מיוחדים אחרים – והכי חשוב שלא מדובר ביבוא, שכן כל הפירות והירקות הם 100% תוצרת ישראלית. בנוסף, משק מלר מציע מארזים של תוצרת חקלאית מעוטף עזה, כך שברכישה מאתר החברה אתם גם עושים מעשה ציוני בעל חשיבות גבוהה וגם תורמים לסביבה. אבל רגע, כיצד תורמים לסביבה? מייד נגיע גם לזה.

ירקות ופירות מובחרים

הירקות והפירות של משק מלר הם סחורה מובחרת אשר נאספת מחקלאים ישראליים שונים. תמצאו במסגרתה ירקות ופירות בסיסיים ומוכרים לצד ירקות ופירות יותר מיוחדים ויוצאי דופן בנוף הישראלי, כמו למשל תרד ניו זילנדי, סברס קלוף וכמובן – הבזיליקום המפורסם של משק מלר. למי שעדיין לא יודע, המשק מוכר בארץ ובעולם כאחד מיצרני הבזיליקום המובילים ביותר. נוסף על כל אלה כדאי לדעת שמהרבה מהפירות והירקות המיוחדים תוכלו להכין מיצים ושייקים טבעיים וטעימים במיוחד.

 

 

יש גם ירוקים

אחת מקטגוריית המשנה המעניינות ביותר באתר תמצאו מגוון רחב של ירקות ירוקים טריים, כמו למשל:

  • חסות: מסתבר שהירק החשוב הזה כולל לא מעט סוגים תחתיו. חובבי החסה ישמחו למצוא כאן חסה סלנובה, חסה לאליק, חסה עגולה / אייסברג, חסה ערבית, לבבות חסה, אנדיב (עולש) וגם רוקולה.
  • עשבי תיבול וירק: אלה הם סוגי הירקות המיוחדים שמאפשרים לנו להוסיף טעם למאכלים באופן טבעי ועשיר. אנחנו מדברים כמובן על פטרוזיליה, נענע, כוסברה ודומיהן.
  • נבטים ועלי מיקרו: מי שמעוניין להרחיב מעט אופקים ולנסות משהו חדש יכול למצוא גם נבטי חמניה, נבטי אלפלפא ונבטים סינים.

משלוחים ברמה גבוהה

ניתן להזמין דרך האתר בכל יום ובכל שעה, כאשר עלות המשלוח היא 27.90 ש"ח ואין סכום מינימלי להזמנת משלוח. מה עוד חשוב? האם המוצר שאתם מחפשים זמין במלאי, כמובן. ובכן, מה שאתם רואים באתר מייצג מצב עדכני ככל הניתן לגבי מה שזמין, אך אם הזמנתם והתברר שהמוצר לבסוף חסר תקבלו עדכון ממשק מלר. המשלוחים בהזמנה מהאתר זמינים עד אליכם והם מתבצעים בפועל בימים א'-ה' בשעות 15:00 עד 20:00, ובימי שישי בשעות 10:00 עד 15:00 – הכול בהתאם לאזורי החלוקה שמפורטים באתר. זמינים גם משלוחים מהיום למחר כל עוד מבצעים את ההזמנה עד לשעה 20:00, וגם משלוחים אלה הם בהתאם לימי החלוקה. לפני שהמשלוח שלכם יגיע תקבלו עדכון מהשליחים של החברה, וכן עדכון נוסף לאחר אספקת המשלוח. ומה אם אתם לא בבית? אל דאגה, השליח יניח את המשלוח ליד דלתכם. אגב, אפשר לשנות הזמנה לאחר ביצועה באמצעות משלוח הודעה למספר הווטסאפ של שירות הלקוחות של האתר.

לסיכום

אם עד עכשיו עדיין לא השתכנעתם נציין גם שגישת המשלוחים של משק מלר תורמת לסביבה, שכן המוצרים ארוזים באמצעות מוצרי אריזה ממוחזרים או מתכלים. החברה אוספת וממחזרת את אריזות המשלוח, ממעיטה ככל הניתן בשימוש בפלסטיק ומציעה ללקוחותיה אריזה אקולוגית ואיסוף חוזר של קרטונים מבית הלקוח. אל תתפשרו על איכות הירקות והפירות שלכם וגם לא על איכות המשלוחים, שכן אפשר לקבל את הטוב ביותר גם מזה וגם מזה. נסו את אתר משק מלר ותיווכחו בכך בעצמכם.

מאמרים אחרונים

איך הישראלים אוכלים?

נגישות