שייק איט: חייב שבכל מטבח יהיה בלנדר

שוקלים לרכוש בלנדר חדש ועדיין מתלבטים? המאמר הזה הוא בשבילכם. למה כל מטבח צריך בלנדר ומה חשוב לבדוק לפני שרוכשים בלנדר חדש? כל התשובות.

למה כל מטבח צריך בלנדר?

לפני הכל אנחנו מניחים שאתם ודאי שואלים את עצמכם, איך בוחרים בלנדר? על זה נדבר בהמשך. כעת אנחנו רוצים להסביר לכם למה כדאי שגם לכם יהיה בלנדר חדש במטבח.

שייקים

אם אתם חובבים של שייקים, אתם ממש חייבים שיהיה לכם בלנדר במטבח. האמת היא שאם יש לכם בלנדר איכותי תוכלו להפיק איתו כל שייק שתרצו, גם כזה שמכיל פירות וירקות קשים במיוחד. פשוט מכניסים את הפירות לתוך הבלנדר, מוסיפים חלב או מיץ טבעי אחר ומקבלים פשוט שייק מהסרטים.

משקאות בריאות

אם אתם מתאמנים אנחנו בטוחים שיש לכם צורך בלא מעט משקאות בריאות שיסייעו לכם לפני ואחרי האימונים. זהו, אתם לא צריכים להוציא מאות שקלים בחודש על משקאות בקירות עבוד האימונים שלכם, מכניסים את כל המרכיבים לבלנדר ויוצרים משקה בריאות איכותי וטבעי.

סלטים

אם נמאס לכם לחתוך ירקות בידיים, יש מצב שבגלל זה אתם אוכלים פחות סלט. עם הבלנדר תוכלו להכין בקלות ובמהירות את הסלט היומי שלכם ולא פחות חשוב מזה, את הרטבים לסלט.

 

הכנה של ממרחים

 נמאס לכם לשלוח את הילדים לגן או לבית הספר עם ממרח שוקולד? עם בלנדר חדש במטבח תוכלו הפיק ממרחים איכותיים ביותר, כמו ממרח חלווה, ממרח חרובים ועוד.

בסופו של דבר חשוב לציין, כשאתם רוכשים בלנדר חדש אתם מכניסים למטבח שלכם חיים, את האופציה להפיק שייקים, משקאות וממרחים סופר בריאים שישפרו הן את התזונה שלכם והן את זו של הילדים שלכם.

איך בוחרים בלנדר חדש?

עוצמת המנוע

ככל שהמנוע של הבלנדר יהיה חזק יותר, כך הוא יפעל בצורה חדה יותר וידע להתמודד בקלות עם כל מרכיב שתכניסו פנימה. לדוגמה, אם אתם רוצים לכתוש קרח, אתם צריכים בלנדר עוצמתי במיוחד שידע להתמודד עם הקרח הזה. לכן, אנחנו תמיד אומרים שעדיף שהמנוע שלכם יהיה חזק מידי מאשר חלש מידי.

גודל הבלנדר

זה לא משנה כמה הבלנדר יהיה איכותי, אם לא יהיה לכם מקום לשים אותו במטבח שלכם לא עשיתם בזה שום דבר. כן, אנחנו ממליצים לכם לבדוק מראש מה הגודל של המכשיר לפני שאתם ממהרים לרכוש אותו.

אחריות

באופן כללי אנחנו ממליצים לכם לרכוש את הבלנדר מרשת אמינה שמספקת שירות לקוחות טוב ולא פחות חשוב מזה, אחריות. בדקו מה התוקף של האחריות, מה היא כוללת וכן מה היא לא כוללת. יש חברות שנותנות אחריות מלאה על המכשיר, הן מבחינת החלקים והן מבחינת המנוע, יש כאלה שנותנות רק על המנוע, בדקו זאת מראש.

פונקציות המכשיר

לפני שאתם רוכשים את הבלנדר בדקו עם אילו אביזרים נלווים הוא מגיע. ככל שיש יותר אביזרים, כך תוכלו לבצע איתו יותר פעולות. בנוסף, בדקו מה הפונקציות שאיתן הבלנדר מגיע, ככל שיש יותר כפתורים כך שהבלדר שלכם יציע יותר אפשרויות.

צריכת האנרגיה

אנחנו ממליצים לכם לבדוק מראש את צריכת האנרגיה של הבלנדר. ככל שהרמה של צריכת האנרגיה תהיה גבוהה יותר, כך הבלנדר שלכם יצרוך פחות חשמל ולאורך זמן זה יבוא לידי ביטוי בחשבון החשמל שלכם.

לסיכום

אם אתם רוצים להחזיר את הבריאות לחיים שלכם אנחנו בהחלט ממליצים לכם לשקול בלנדר חדש באמצעותו תוכלו להכין שייקים טעימים, משקאות שונים, ממרחים וסלטים בריאים.

מאמרים אחרונים

איך הישראלים אוכלים?

נגישות