הגיע הזמן שתכירו את LawTip – הכתובת שלכם לכל הקשור דיני הביטוח והנזיקין

בעידן הדיגיטלי שלנו ניתן למצוא מידע רב ותשובות לשאלות חשובות בנושאים משפטיים בלי לצאת מהבית. הרשת מוצפת בתכנים רבים, אך האמת היא שאין לנו דרך לוודא שהם אכן איכותיים ומדויקים ונכתבו על ידי מומחים בתחומים אלה.

על אודות LawTip

LawTip הוא פורטל תוכן משפטי מצוין של משרד עורכי הדין אלמוג-שפירא. הפורטל הוקם כדי לסייע לציבור הישראלי בקבלת מידע, כלים פרקטיים ופתרונות משפטיים לגבי זכויותיו בכל הנוגע לדיני ביטוח ונזיקין. תוכלו למצוא באתר פורום רשלנות רפואית ושכן כל המידע באתר פורטל LawTip הועלה אליו בהתנדבות, וזאת לשם הגברת המודעות בקרב נפגעים שחסר להם ידע רב בנושאים משפטיים אלה. עם זאת, חשוב לציין כי הסיוע שניתן באמצעות הצוות באתר הוא ראשוני מאוד ולכן אינו יכול להוות תחליף לייעוץ אישי.

המידע והשירותים שהפורטל מספק – אלה התכנים המופיעים בפורטל LawTip:

מאמרים בנושא רשלנות רפואית ודיני ביטוח ונזיקין:

האתר מעדכן באופן תדיר תכנים משפטיים בנושאים אלה שכתבו עורכי דין מומחים בתחום, כולל מדריכים, עדכונים, טיפים ועצות בנוגע לפסקי דין חדשים שיצאו.

פורומים לשאלות ותשובות בתחום הרשלנות הרפואית, כולל שאלות נפוצות בנוגע לתביעות ביטוח ונזיקין:

 

תוכלו למצוא באתר גם פורום רשלנות רפואית שבו ניתן להתייעץ עם עורך דין בכל נושא שקשור בזכויות בתחום דיני הביטוח והנזיקין על ידי יצירת דיון חדש לשאלה שלכם. מתוך ניסיון שלנו, לרוב תוכלו למצוא תשובות לשאלות שלכם דרך אלה שכבר ניתנו לגולשים ששאלו את אותן השאלות לפניכם. לנוכח זאת, ההמלצה שלנו אליכם היא לעיין בשאלות אלה כדי שתוכלו להפיק תובנות חשובות לגבי מצבכם המשפטי.

ייעוץ משפטי ראשוני חינם:

אם למרות כל המידע המסופק בפורטל לא הצלחתם למצוא מענה לשאלותיכם, אתם מוזמנים לפנות אל LawTip כדי לקבל מהם ייעוץ משפטי אישי חינם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשלוח להם מייל באמצעות מילוי הפרטים שלכם בדף יצירת קשר שמופיע באתר. חשוב: פנייתכם לייעוץ משפטי אישי נשארת חסויה ואין מצידכם התחייבות.

הגיע הזמן שתכירו את LawTip - הכתובת שלכם לכל הקשור דיני הביטוח והנזיקין

מצגת שמהווה דוגמה לתיק רשלנות רפואית שמתנהל בבית משפט:

רוב תיקי הרשלנות הרפואית מתנהלים בצורה דומה. כדי שתוכלו להבין היטב איך תיק כזה מתנהל ואילו שלבים קיימים לצורך בקבלת פיצוי כספי, מומלץ בחום לצפות במצגת הזו מספר פעמים.

מדריכים מקצועיים וספרונים עם מידע לגבי מימוש זכויות בתחומים הללו:

מדריך לתביעות ביטוח, מדריך לזכויות חולי אלצהיימר ומדריך לזכויות חולי פרקינסון. לאחר רישום זריז, תוכלו לקבל אליכם את הספרונים במייל או בדואר רגיל.

ניוזלטר השלוח עדכונים על זכויות וחדשות מעולם המשפט ישירות אליכם במייל:

לא בטוחים מאיפה להתחיל לברר מהן הזכויות שלכם? אל דאגה, אתם בידיים טובות. הירשמו לרשימת הדיוור של LawTip וכך תוכלו לקבל אליכם מאמרים שילמדו אתכם על זכויותיכם.

מה הצעד הבא שעליי לעשות?

התחילו לקרוא על הזכויות שלכם בפורטל LawTip עוד היום. מפני שהמידע שם מעמיק ונרחב מאוד, סביר להניח שתוכלו למצוא מהר מאוד מענה לשאלות שלכם. אבל אם בכל זאת לא הצלחתם למצוא תשובה, אתם תמיד יכולים לפנות באמצעות טופס יצירת קשר בכל רגע נתון לגבי אחד מהנושאים שבהם משרד עורכי הדין מתמחה. צוות האתר שמעניק לכם את הסיוע המשפטי הראשוני אדיב מאוד, על מנת שהוא יצליח לספק לכם ייעוץ איכותי, חשוב שתמלאו את הטופס בצורה מפורטת ככל האפשר.

מאמרים אחרונים

איך הישראלים אוכלים?

נגישות