המדריך המלא לבחירת קייטרינג חלבי לאירוע

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה אשר במסגרתה יותר ויותר בעלי אירועים נעזרים בשירות של חברת קייטרינג, וזאת בשל ההבנה כי מדובר בהזדמנות מצוינת לספק באירוע אוכל איכותי, טעים וקליל בסגנון חלבי. כפי שכל אחד יודע, הפן הקולינרי באירוע הוא חשוב מאוד להנאה של האורחים ולהצלחת האירוע ועל כן אם אתם בדיוק מחפשים חברת קייטרינג חלבי לאירוע שלכם, להלן המדריך הבא לבחירה מוצלחת:

קבלת המלצות

על מנת לקבל החלטה לגבי חברת קייטרינג רצוי להיוועץ עם חברים, בני משפחה ועמיתים לעבודה אשר נעזרו בשירות של החברה. ניסיון אישי מהווה דרך מצוינת לקבל אינדיקציה אודות רמת השירות, התפריט וכמובן רמת שביעות הרצון כתוצאה מהשירות. שימו לב כי מדובר בהמלצות סובייקטיבית ועל כן לאחר שאתם אוספים את הפרטים, נדרש לתאם פגישת ייעוץ ראשונית לבדיקת הכימיה וכן ההתאמה לאופי האירוע.

ניסיון

הפרמטר של הניסיון בתחום הוא חשוב ביותר לטובת קבלת החלטות נכונות. ככל שהחברה מנוסה יותר בתחום, כך תוכלו להבטיח כי היא תדע להתמודד עם אתגרים כמו גם קבלת החלטות בזמן אמת בנוגע לחלוקה של המנות, הוספת מנות וכו'. חברה מקצועית ובעלת המלצות היא חברה שתדע לספק לכם מעטפת מקצועית לכל אורך התהליך, החל מבחירת התפריט ועד ההקמה עצמה.

המדריך המלא לבחירת קייטרינג חלבי לאירוע

מגוון המנות

העדיפו להתקשר עם חברה שמציעה לכם מגוון רחב של מנות חלביות, כל זאת מתוך מטרה ליצור תמהיל קולינרי מגוון אבל גם כזה שמציע שפע של אפשרויות לבחירה. ככל שהתפריט שלכם מגוון יותר כך  תוכלו לקלוע לטעמם של האורחים כמו שם שלכם, ובכך להותיר חוויה טובה וחיובית כתוצאה מהתפריט שהוצע באירוע.

בדיקת רישיונות

לצערנו, ישנם לא מעט חאפרים שעוסקים בתחום ולא פעם נעלמים עם הכסף או מגישים מזון שאינו טרי. הקפידו לבחון את הרישיון של החברה מבחינת אישור עבודה מטעם משרד הבריאות ובמידה ובחרתם בקייטרינג חלבי כשר, בדקו כי החברה מחזיקה בתעודת כשרות בתוקף.

צורת הגשה

חלק מהחברות מציעות אפשרות להגשה עצמית ואילו אחרות מאפשרות לקבל אפשרות להגשה עד לשולחנות האורחים. חשבו היטב עם עצמכם איזו שיטה עדיפה לאופי של האירוע וכן לטעמם של האורחים. השיטה המועדפת באירועים עם קהל צעיר היא הגשה המתבצעת בסגנון של בופה ואילו אצל קהל מבוגר יותר, עדיף לבחור דווקא בצורת הגשה של מלצרים.

לסיכום, באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם במדריך זה תוכלו לבצע בחירה נכונה התואמת את האופי של האירוע כמו גם את מסגרת התקציב. השקיעו בזמן בחיפוש, חקר שוק וכן בדיקת התאמה עם נציגי החברה, כל זאת מתוך מטרה להבטיח כי הקייטרינג אשר יוגש באירוע יהיה מוצלח גם מבחינת הטעם אבל לא פחות גם מבחינה חזותית המהווה חלק בלתי נפרד מקייטרינג מוצלח.

מאמרים אחרונים

איך הישראלים אוכלים?

נגישות