5 גאדג'טים שאתם חייבים במטבח

עולם הטכנולוגיה הפך לחלק בלתי נפרד מעולם המטבח, ועדות לכך ניתן למצוא במגוון העצום של ג'אדטים המיועדים לשימוש במטבח ואשר יכולים להפוך את החיים שלכם לקלים הרבה יותר. אם עד לפני מספר שנים נדרשתם לבצע תהליכים שונים במשך זמן רב, כיום באמצעות המכשירים הללו תוכלו לבצע פעולות שונות – במהירות וביעילות שיא. אם גם אתם חובבי מטבח ורוצים לשפר באופן משמעותי את היכולת שלכם, להלן חמישה ג'אדטים שאתם חייבים בממלכה שלכם:

קוצץ ירקות ידני

קוצץ ירקות ידני נחשב לאחד הג'אדטים הפשוטים אך היעילים ביותר. למעשה, מדובר במכשיר הבנוי מקערת פלסטיק שקופה, סכין משוננת המורכבת משלושה סכיני קטנים וכן מכסה אליו מחובר חוט. חותכים את הירקות לצורה בינונית ומכניסים לתוך הקערה כאשר הסכין יושבת בצורה הדוקה על גבי המעמד ולאחר מכן מושכים את החוט כך שהלהב מסתובבת במהירות. לאחר מספר קצר של סבבים תוכלו לראות כיצד הירקות נקצצים לגודל קטן מאוד, כל זאת לטובת יצירה של סלט או ממרח.

 5 גאדג'טים שאתם חייבים במטבח

פותח יין חשמלי

חלק בלתי נפרד מהבישול כולל גם שימוש באלכוהול כמו למשל יינות לטובת הכנה של ראגו או רטבים לפסטה. על מנת לקצר את התהליך ניתן לרכוש פותח יין חשמלי המופעל ע"י מנגנון חשמלי, כאשר כל מה שנדרש לעשות הוא להניח את הפותח על גבי הפקק, ללחוץ על כפתור והפקק משתחרר במהירות וללא צורך בלחיצות.

מרסס שמן

שמן זית או שמן רגיל הוא חומר גלם שבו רבים משתמשים באופן קבוע במטבח. יחד עם זאת, כמות גבוהה של שמן עלולה להזיק לבריאות ועל כן מרסס שמן אוטומטי הוא פתרון אולטימטיבי בעבור בשלנים שרוצים להפחית את הצריכה אבל גם להשתמש בכמות שמן מדודה. מדובר במכשיר שפועל על בסיס מנגנון פשוט להפעלה כמו גם עמיד מאוד לאורך זמן ועל כן הוא בגדר חובה בכל מטבח.

משחיז סכינים חשמלי

על מנת לשמור על אורח החיים של סכינים נדרש לשנן אותם אחת לתקופה. אם בעבר נדרשתם להגיע באופן פיזי לחנות ממנה רכשתם את הסכינים, כיום אפשר להשתמש במשחיז סכינים חשמלי אשר מאפשר לכם לבצע את הפעולה באופן מהיר, יעיל ובטוח לשימוש. העלות שלו נוחה לכל כיס, וניתן להזמין את המוצר במשלוח מהיר עד לבית כולל יכולת לבחירה של מספר תאים וכן צבעים לבחירה.

מטחנת תבלינים

שימוש גולמי בתבלינים התבצע באופן ידני ע"י כותש, אולם עכשיו אפשר להשתמש במטחנת תבלינים חשמלית אשר מופעלת ע"י לחיצה ומאפשרת לבצע את פעולת הטחינה של התבלינים באופן מהיר ותוך ניצול מקסימלי של התבלין לטובת מתכונים שונים. אפשר להיעזר במטחנה גם לטובת העברה מהירה של התבלינים אל תוך התערובת, ובהתאם לכך להיעזר באביזר לטובת מינון מדויק של תבלינים.

מאמרים אחרונים

איך הישראלים אוכלים?

נגישות